Sobota, 16.03.2013

LUCKY PERY CLUB Jindřichův Hradec
Další pokračování Drum&Bass a Jungle večírků, tentokráte s partou DJs patřící mezi nejkvalifikovanější v oboru. Čekej velkou dávku všeho zlomenýho a přebassovanýho – Jungle, Drum&Bass, Raggajungle, Techstep, Hardstep, Trap, Drumstep, Breakbeat, Jump Up, Dubstep, ..

DJs:

FLUX – Absolutní DJ Master 2009, několikanásobný CZ/SK DMC Champion, který s Trouble Teamem vybojoval 5.místo na mistrovství světa DMC Team v Londýně. Svoje sety, plné toho nejlepšího z Jungle, šíkovně doplňuje turntablism technikou. Člen Dancexxtravaganzy na Evropě 2 a moderátor kultovního a dnes již nevysílajícího Radia DJ..

SLAVICK – Jindřichohradecký breatbeat veterán, zakladatel Revolution Of Sound a Breakbeat Bandits jednoznačně zaručuje kvalitu na všech parties..

OLIVAZ – 15. let ve hře, zakladatel KILLAH TUNES Jungle Crew. Patří mezi nejlepší DnB míchače v ČR. Specialista na Raggajungle a vše zlomené na vinylech..

F.I.L. – DJ, MC a promotér z Jindřichova Hradce, schopný selektovat jak luxusní hip hop, reagge .. tak breakbeat & moombahton.

www.djflux.cz
www.bastetking.cz
www.facebook.com/LuckyPeryKlub
www.facebook.com/slavickdj
www.facebook.com/olivaz.killahtunes