Prago Union jako vítězové ceny Anděl 2010 v kategorii Hip Hop & RnB je určitě zpráva tohoto měsíce. Konkurence nebyla malá – PSH, James Cole, Bonus, ale povedlo se. Díky. Prago Union, kteří v únoru 2011 začínají bookovat koncerty na Říjen a Listopad, protože mají prostě plno.
 
 

MALÝ PTÁČEK AKA ANDĚL DOSEDL VE VRŠOVICÍCH

Pozici černého koně, černé ovce, dravé štiky nebo … (za 3 tečky doplňte vaše oblíbené zvyřátko) se Prago Union s albem Dezorient Express povedlo přetavit v železného Anděla. Želízko asi bylo až příliš žhavé a plaketa je to tak velikostí nevelká. I tak je ale těch deset centimetrů Anděla největší hudební ocenění v Čechách. Díky za něj.

Protože samotný akt vyhlášení byla celkem vydařená taškařice, Prago vesele doporučují zhlédnutí videa, které tam pořídili, aby si laskavý čtenář a posluchač udělal sám obrázek o tom, jak u nás vypadá předávání jubilejních dvacátých cen Anděl. Minimálně v žánrových kategoriích.

DVOJNÁSOBNÉ ZLATO PRO PRAGO V INTERNETOVÝCH ANKETÁCH

Album Dezorient Express boduje i na virtuálních frontách. Naši fanoušci nemají rádi, když se do něčeho nutí nebo navádí. Když jim sdělíme, že pro nás můžou někde hlasovat, přijde jim to od vyhlášených flintků a floutků podezřelý. Dokonce natolik, že v některých případech zvažují unfollow našeho bitteru (bitter.com/pragounion). I tak se ale shodla redakce webu Crackers.cz se čtenáři webu Bbarak.cz a Dezorient Express posadila na trůn.

Nám nezbývá než pogratulovat a popřát celé kapele PU další uspěchy a poděkovat Těm, kteří ještě poznají kvalitní českej Hip Hop.