Na půdě našich slovenských bratrů panuje poslední dobou poměrně napjatá atmosféra. Celý spor vzniknul tím, když si Bacil ve své skladbě nesoucí název Z Ulice vzal do pusy slovenskou skupinu Dramatikz. Na skladbu Z Ulice byl natočený i videoklip.

Uběhlo pár dní a přišel Radikal ze skupiny Dramatikz. Začal hájit čest svojí skupiny jak sám říká a vzniknul diss s názvem Legendárná nula. Tento diss obeatoval producent skupiny Dramatikz Masif. Takže nám tedy vzniknul první diss směřovaný do uší Bacila, ale zmíňka padla i o skupině Gramo Rokkaz.

Kluci z Gramo Rokkaz si to nenechali líbit a své skills, které chtěl vidět parádně předvedli ve videodissu s názvem Intrigánske dievčatká. Celý diss dostal vizuální podobu videa, kde můžete vidět členy skupiny Gramo Rokkaz, tedy Separa a Decka.

Po této náloži Radikal zbraně nesložil, právě naopak, vypustil na světlo světa hned dva dissy. První nese název Separovaný odpad, který patří do uší Separa. O beat se opět postaral Masif.

Druhý disstrack je směřovaný pro Decka a nese název Na pravú mieru. a jak později řikal Decko, skoro zní jak Love song. Tak si ho poslechni a pokračujeme.

I když to vypadalo, že obě strany nechtějí celou věc dál řešit, že je to poslední diss, tak se mnozí pletli. Přichází další videodiss s názvem Si Zvonil?! Ve videu můžeme vidět celou skupinu Gramo Rokkaz. Na mikrofoně se opět vystřídají Decko a Separ a tentokrát se přidá i Strapo, který má touhu se také vyjádřit. Celé video je ještě podtrženo závěrečným
tanečkem.

Radikal se překonal a v rekorním čase jedhono dne přišel s odpovědí. Stáhnul si beat a nasekal do něj vše to co bylo podle jeho uvážení třeba. To co se bude dít dál nevím, uvidíme jak se celý beef bude vyvíjet, ale o dalších novnkách Vás budeme nadále informovat. Zatím si tedy pusť poslední diss s názvem Vypol si zvonček!