23.07.2011 – Jindřichův Hradec / pískovna Jindřiš /

A je to tu opět!!! GURMAN open air na Jindřišské pískárně v Jindřichově hradci. Hip Hop a Reggae open air v celé své kráse doplněn i o jiné žánry (např. Dnb, Breaks) za doprovdu solidních Jihočeských Djs jako jsou OLIVAZ z KILLAH TUNES, NYGY NEGA z BREAKS BANDITS nebo novopečený vítěz Teamu v CZ,SK DMC 2011 DJ MASTA FLUX z TROUBLE TEAMu.

Co se Live Projektů týče je to opět o něco živější než v předešlích třech ročnících, takže je se na co těšit! Za Hip Hop se postaví jako první THEO GRANDE z Tábora, jako další projekt přijedou Všem známé SIRKY z matky českých měst Prahy za doprovodu solidních Mcs jako jsou MILCEL, BRUXYLZ, Mc METODĚJ a F.I.L. kteří rozjedou velmi Pekelnou SHOW!! Jako třetí v zastoupení Rapu a třešničkou na dortě budou MASOVÝ WRAZI z Třebíče kteří s EL – Marizem už nějakou tu dobu mají v JH solidní absenci kterou je zapotřebí pokořit!

Za Reggae Style si přijede zazpívat kvalitní songy COLECTIV z CB a můžeme se těšit na Jihlavského Reggaemana AFARASTAFA a jeho dvou partáků JOE D a BK, kteří vydali nový aktuální mixtape Do It Yourself Vol.1 jako předkrm k novému albu Rap´n´Real které vyjde v polovině července. K mání bude dobře zásobený bar, pěkně rozpálený Grill a vychlazená pískárna kde mužem schladit horké hlavy.

To vše bude doplněno o Graffiti Jam a kvalitní Freestyle battle o ceny. Začátek akce je od 14:00, vstupné je dobrovolné a akce se konná za každého počasí, prostor bude zajištěn party stany, ale přesto se modleme aby jsme je letos nepotřebovali 🙂 Teplému počasí a Kvalitní muzice…..jak jinak než ZDAR !!!

Hip Hop:
MASOVÝ WRAZI
SIRKY feat. MILCEL / BRUXYLZ / MC METODĚJ / F.I.L.

Reggae:
AFARASTAFA feat.JOE D / BK
COLECTIV

DJ’S:
FLUX / TURNTABLISM SHOW
OLIVAZ / RAGGA JUNGLE, DNB
NYGY NEGA / BREAK BEAT BANDITS

—————————————————–
— FREESTYLE BATTLE B-BOY SHOW GRAFFITI JAM —

Událost na Facebooku