Jak už tomu někdy bývá i v těchto zapadlých končinách, když se jede vzniká vedro, pro dnešek by jsme mohly naservírovat pořádnej VOHEŇ! I když je toto už skoro šest měsíců stará záležitost, je třeba se zde na Gurmánu o této veliké Punkové jihočeské a tím pádem i republikové záležitosti zmínit. Nejde o nikoho jiného než o chlumeckotřebonskej nářez SOCIÁLNÍ TEROR !!!

Kapela SOCIÁLNÍ TEROR vznikla na jaře roku 1993 v Chlumu u Třeboně takže je jasný, že to nejsou žádný mladoši, ale kvalitní vyzrálá kapela, která od roku 94 vystupuje živě po celé republice a červencem 2010 mají na kontě tři plnohodnotná alba. Band ve složení Cipís-zpěv, Béďa-basa, David-kytara, zpěv a Milan-bicí si dal na této již třetí studiové pochoutce vážně záležet. Album Split S.A.S. a Sociální Teror bylo nahráno ve studiu Kamarát v Dolní lhotě u J.Hradce, je na něm celkem 17 věcí s celkovou stopáží něco málo přes 51 minut a 12ti stránkovým plnobarevným obalem.

Toto CD lze zakoupit za symbolickou cenu 100 Kč na koncertech Sociálního Teroru či skupiny S.A.S. nebo objednat poštou na mailu socialniteror@seznam.cz. Za zmínku určitě stojí akce která se koná 2.Března 2011 v českobudějovickém klubu MARTYS kde Sociální Teror vystoupí po boku anglických legend UK SUBS, kapely která byla založena už v roce 1976. Na této akci vystoupí také The Vibrators a Lucky Star. No nezbývá než Teroru popřát hodně zdaru do dalších let a spousty dalších kvalitních alb jako je SPLIT S.A.S. a SOCIÁLNÍ TEROR…. Respekt !!!

odkazy a kontakt:
www.socialni-teror.wz.cz
www.bandzone.cz/socialniteror